logo-mini
38.CADDE Mimari

38.CADDEŞehrin yeni ayrıcalık merkezi...

38 Cadde

İkon Proje, 1994 yılından bu yana mimarlık faaliyetlerini sürdüren Mehmet Kütahneci ile Gamze Özbal ve Gökhan Kazancı tarafından 2010 yılında Kayseri de kurulmuştur.İkon Proje, Mimarlık ve Kentsel Tasarım alanlarında projeler geliştirmekte, aynı zamanda uygulama ve kontrol yapmaktadır.

Her projeyi kendi içerisinde ele alan ve projeye değer katacak yenilikçi mimari çözümler üreten firmamız, birçok alanda farklı ölçeklerde projeleri hayata geçirmektedir. Konut, kentsel dönüşüm, ticaret yapıları, kentsel tasarım, alışveriş merkezleri, otel, eğitim yapıları, idari binalar, spor tesisleri ve çok amaçlı merkezler gibi birçok alanda önemli profesyonel tecrübe edinmiştir.

İkonProje Ekibimiz her biri kendi alanında uzman mimarlardan oluşmaktadır. Tasarımdan uygulamaya kadar tüm süreçleri ekibiyle gerçekleştirir. Sürekli gelişim felsefesi ile ekibini geliştirmek için aylık mesleki gelişim atölyeleri yapar, yenilikçi bakış açısıyla proje tasarlamayı hedefler.

38 Cadde

Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal tarafından kurulan İstanbul merkezli iç mimarlık ofisi Gönye Proje Tasarım, çözüm ortağı olarak birlikte yol aldığı inşaat ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile rezidans, toplu konut ve ofis projeleri başta olmak üzere bir çok iç mimari projeye imza atıyor.

Tasarladığı mekanlarda yaşayacak kişilerin zevkleri, yaşam tarzları ve ihtiyaçları doğrultusunda başladığı projeleri, işverenin verilerine uygun olarak hazırladığı konsept sunumu, fiyat analizleri, uygulama projelerinin hazırlanması, proje imalat takibi, kalite kontrol süreci ve iş programı ile zamanında teslim etmenin önemini bilerek gerçekleştiren Gönye Proje Tasarım, projenin tasarım öyküsünden uygulamanın son noktasına kadar, bir yandan ince detaylarla oluşan konsept bütünlüğünü korumak için özen gösterirken diğer yandan da belirlenen maliyet hesapları çerçevesinde projeyi tamamlamak ilkesiyle çalışıyor.

Üretimlerini hayal ettiği mekanlara işveren memnuniyeti ile sonuçlanan konsept ruhunu tattırma ve birbirini tekrar etmeyen kaliteli projelere imza atma hedefiyle gerçekleştiren Gönye Tasarım, ele aldığı projeleri, işlevsel ve estetik tasarım anlayışı ile yönlendirerek sektörde fark yaratıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. - İzinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Proje görselleri tanıtım amaçlı olup, Erk GYO değişiklik yapma hakkını saklı tutar.